MÖBLER / Bord / Bord 15597134
nr 1559 7134
Bord
med lådor, 1800-tal. Bredd: 79 cm, djup: 49 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 augusti 2023
kl 19:27:25
100 kr
150 kr
200 kr